ELEKTRO @ Hotel Palace

Ojedinělý projekt ELEKTRO pokračuje a opět slibuje nezaměnitelnou atmosféru. V pátek 10. dubna oživí tajuplný večírek budovu bývalého Hotelu Palace v centru Ostravy. Audio-vizuální akce tentokrát přinese nejen pečlivý výběr alternativní elektronické hudby, ale také výstavu studentů umění.

Událost láká na polské maskované umělce RSS B0YS, kteří vystoupí v moravskoslezské metropoli vůbec poprvé. Toto duo ohromuje publikum svou elektronickou hudební show po celé Evropě. Podporou jim bude trojice místních DJs, jejichž sety jsou připraveny speciálně pro projekt ELEKTRO. Večer započne progresivním trancem v podání Priesta. Za mixem jej vystřídá Vanatur s armenskými kořeny a výběrem živelného deep housu. Po vystoupení RSS B0YS bude taneční párty v režii oblíbeného Matthiasse.
Jak již je zvykem, hlavnímu sálu bude vévodit unikátní videomappingová stage. Rezidentní VJ „dip“ patří k severomoravské špičce mezi VJs a obě předchozí ELEKTRO akce nesporně upoutaly originálním stage designem. Atmosféru celé události podtrhnou umělecké instalace v podání pětice studentů fakulty umění, návštěvníci budou moci shlédnout realizace Matěje Batka, Maxe Lysáčka, Báry Mikudové, Barbory Jahodové a Dagmar Skřivánkové.
Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v Cooltouru na Černé louce a také v espresso baru Čerstvý boby za 90Kč. Z pohodlí domova lze pak lístky zakoupit skrze SMS Ticket o deset korun dráže.

Organizátoři vybírají lokace pro akci, které jsou opuštěné a prázdné a aspoň po krátkou dobu jim vdechují tímto projektem nový život.

Více k události ZDE

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.