Diskuze Refill

Ve čtvrtek 16. března proběhne v ostravském Cooltouru diskuze na téma „Jak vrátit život opuštěným budovám v Ostravě?“. Diskuzi pořádá Refill.

Více informací naleznete na události.

Chtěli byste oživit opuštěné budovy?
Máte vlastní projekt a potřebujete pro začátek prostor s výhodným nájmem?

Dočasné užívání opuštěných budov a jiných prostor, často v zanedbaném stavu, se stalo moderním nástrojem pro rozvoj měst. Přináší benefity majitelům, kterým se budova nedaří pronajmout za tržní cenu, a zároveň také kreativním lidem, kteří chtějí rozjet nové projekty a pomůže jim do začátku nízká cena za nájem.

V Ostravě je takových prázdných míst spousta a my je chceme oživit! Zajímá nás, co si o tom myslíte. Žijete v Ostravě nebo tady trávíte čas a její osud Vám není lhostejný? Napadají Vás konkrétní místa a konkrétní projekty dočasného užívání? Máte další doporučení, jak by mohla Ostrava s tímto nástrojem pracovat?

Diskuse je součástí analýzy, ze které vzejdou konkrétní doporučení a návody pro statuární město Ostrava tak, aby se dále mohlo rozhodnout, jak s nástrojem dočasného užívání co nejefektivněji pracovat.

Máte názor nebo nápad? Přijďte nám ho říct.
Chcete se dozvědět více? Přijďte si to poslechnout.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.