Demolice budov spol. Slezan Frýdlantská ul.

Na ulici Frýdlantská, ve Frýdku-Místku, probíhá demolice průmyslového objektu společnosti Slezan.

Dochází k dalšímu kroku směrem k novému využití nemovitostí Slezanu, které zůstaly po textilní výrobě. Dneškem začíná revitalizace areálu Frýdlantská. Již delší čas není využíván, budovy jsou nehodnotné a nemají využití kvůli své dispozici. Jejich přestavba na průmyslové účely nemá smysl, jelikož územní plán zde počítá s občanskou vybaveností. Věříme, že se areál stane plnohodnotnou součástí města. Je proto potřeba připravit ho na novou výstavbu, a z tohoto důvodu začínáme s demolicí budov. Připravujeme studie využití území a v rámci memoranda budeme informovat vedení města. Práce by měly být hotovy do dubna příštího roku.

Fotografie z FB skupiny Frýdek-Místek, které byly přidány 13. října 2017

zdroj citace: FB Slezan Holding

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.