Cyklistické propojení Studénky a Nové Horky

V těchto dnech je dokončováno nové cyklistické propojení Studénku s městskou částí Nová Horka.

Nová cyklostezka vede podél silnice II/464, která vede z Opavy do Skotnice a slouží také jako dálniční přivaděč exitu 336. Budování cyklistické infrastruktury zažívá v posledních letech ve Studénce rozvoj. Ke konci roku 2019 byla dokončena oddělená cyklostezka mezi Studénkou a Studénkou-Butovicemi. Která na obou stranách pokračuje dále v cyklo piktogramech. Plánuje se využití původních železničních mostů na trati přes Albrechtičky.

Fotografie cyklostezky spojující Studénku s částí Nová Horka:

Vedení trasy:

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.