CTPark Ostrava objekt O27

Screenshot 2013-02-26_17-31-31

Navržena je změna umístění technologie v objektu O27 v CTParku Ostrava Hrabová, která je součástí CTParku v Ostravě Hrabové. Původně byl objekt O27 vybudován firmou Briggs&Stratton, který zde provozoval výrobu a montáž spalovacích motorů pro zahradní techniku. Po přesunu produkce spalovacích motorů do zahraničí, přestala firma Briggs&Stratton tento objekt využívat a firma CTP Invest, která v průmyslové zóně vybudovala již více průmyslových objektů, které dále pronajímá klientům z oblasti výroby, montáže a skladování, jej hodlá zakoupit.

Nyní se v tomto v objektu O27 projektuje záměr zahraničního klienta, působícího v oblasti výroby a dodávek filtrů pro dopravní techniku. Tato firma je významnou celosvětově působící skupinou v oblasti dodávek olejových, palivových (benzín, nafta), vzduchových filtrů pro motory a vzduchotechnických filtrů pro interiérové větrání dopravní techniky.  V Ostravě Hrabové v objektu O27 předpokládá firma výrobu dílů a sestav výrobků z oblasti filtrů paliva a oleje pro dopravní techniku a výrobu plastových výrobků a kompletaci vzduchových filtrů pro motory i interiérové větrání dopravní techniky.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. acdlcia [msstavby.cz] :

    Divím se že tam neexpanduje Sungwoo při tom jak furt rozšiřuje prostory.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Martin :

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat na firmu naproti sungwoo kdy začne fungovat a dá se tam žádat o zaměstnaní? děkuji.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.