CTPark Ostrava objekt O27

Červenou nahradila šedá, byla vyměněna okna, odstraněny přebytečné přístřešky a italský výrobce filtrů pro dopravní techniku UFI FILTERS se zabydlel.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Paráda. Sice další pásovka ale lepší než drátem do oka :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Helena :

  nevi nekdo kde se hlasit o praci ve firme UFI FILTERS prosim napsat na email

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. via :

  Helena: Tohle bude nejspíš přes pracovní agentury.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. helena :

  nikde se nemuzeme dopatrat kam se do teto prace hlasit jestli nekdo vi napiste prosim kde se o tuto praci uchazet dekuji moc

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Aja :

  zkuste dát životopis na vrátnici anebo se obraťte na agenturu Grafton

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. michael :

  Když někdo zjistí přes jakou agenturu nebo email na kmen tak prosím na muj email brokes1@seznam.cz

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Iva :

  Já jsem si už dala životopis na vrátnici

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Štefan :

  tak uz tam nekdo pracuje? premyslim ze prejdu od konkurence vedle do ufi filtru..hodim tam zivotopis..tak snad neco bude..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. helena :

  agentura grafton jen obvolava lidi a pak se už neozvou ale pořad si davají požadavky na práci a už pak ani neodpoví .Ale udajně se v této firmě zatim nic neděje tak už važně nevim.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Danek :

  Já vůbec nechápu proč se to řeší přes agentury:Měli by je zrušit zákonem jako na Slovensku(bohužel tady všechno trvá).Nevidím jediné pozitivum pro nikoho byt zaměstnán přes agenturu.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: kdyz jsi firma, tak je pro tebe mnohdy pohodlnejsi si zaplatit za dohozeni lidi s urcityma dovednostma, nez platit personalistu. zaroven pokud firma nechce nabirat na normalni uvazek, tak to je tezko problem agentury.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Danek :

  Hynek [msstavby.cz]: Já vím jak to funguje, pro firmu je v uvozovkách vyhodnější.Jde o to že, agentura je přiživník hlavně na zaměstnancích.Znám příklad dvě holky pracují stejnou práci jedna přes zaměstnavatele a jedna zaměstaná přes agenturu.Rozdíl v čisté mzdě 50%.I proto je na Slovensku zakázali zakonem.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 13. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: ok, ale porad si myslim, ze to je spatna politika firmy, ze neco takoveho dovoluje.

  ze zkusenosti vim, ze nektere firmy funguji vylozene naruby (vyhodim zkusene a naberu levne brigadniky, kteri udelaji zlomek prace s velkou sanci pruseru). k tomu se neda rict nic, ale nehazel bych to na agentury. kdyby firmy chtely delat kvalitne, tak agentura opravdu funguje jen jako sito a vybira „talenty“. bohuzel tady vladnou casto jen penize a vysledek je podle toho videt. navic se nic nemeni, nekde na „reditelstvi“ se podivaji na vysledky a maximalne protoci reditele na dalsi obdobi.

  dalo by se treba rict, ze by mely skoncit tyhle brigady. ale zas je to nastroj, kdy fabrika, kdyz ma odbyt jen na zlomek moznosti, tak nemuze nekoho nabrat na trvalo. ale nevim jak to chodi na slovensku, beztak zrusily agentury a neco takoveho bezi pod jinou hlavickou, jako sluzba je to logicka zalezitost.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. Helena :

  zatím tam není žadný pohyb tak lidičky kdyby někdo něco věděl dejte prosím vědět vidím že nás je tu víc a nikdo nic neví

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. helena :

  mohla bych vědět jestli už někoho kontaktovali kdo si dal životopis na vrátnici moc děkuji

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Sandra :

  jo vzali mě, za hodinu mi zavolala sekretářka s ,, nebyla jste vybrána,, wtf?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 17. helena :

  rozumím tomu dobře že vas nevzali milá Sandro tak potom koho chcou tomu nerozumím

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. Hynek [msstavby.cz] :

  helena: ne, pise, ze ji „vzali“ a potom ji zavolali, ze „nebyla vybrana“

  Thumb up 1 Thumb down 0
 19. helena :

  Opět agentura Grafton ma nabýdku do filtru ale nikomu neodpovida to už je maras

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. Nimrod :

  helena: Bože se ani nedivím, že vám neodpovídají, když napíšete „nabýdku“…to už taky o nečem svědčí…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 21. Michal :

  Ještě nám tady chybí příspěvky jak do seznamky, a panoptikum je završeno.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. Lucka :

  ještě tam nenabírají manžel pracuje na vrátnici a lidi tam dávaly kupu životopisu a nikoho si nevybraly..

  Thumb up 1 Thumb down 0
 23. janina :

  Nábory jsou 9.1.2014.životopisy nechejte na vrátnici.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. acdlcia [msstavby.cz] :

  janina: No to opravdu moc času nezbývá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Sandra :

  Tak tedy znovu :) pracuje už tam někdo? přemýšlím o opakovaném cvčku na vrátnici.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 26. Petr :

  Byl jsem na pohovoru 9.1 ty jejich testy jsem udělal. Pak následovala prohlídka haly, nakonec pohovor, který končil klasciky ozveme se vám. Už je to druhý týden volat jsem musel já řekli mi že to zadupala ta paní co byla u pohoru za agenturu že mi zavolá a nevolá nikdo.
  Zajímalo by mě, jestli tam někdo z těch co byli na pohovoru 9.1 a 13.1. Dostali alespoň vědět jestli jsou přijati nebo ne. Firma vypadá dobře jednání agentury ne!

  Thumb up 2 Thumb down 1
 27. Danek :

  Hynek [msstavby.cz]: Na základě uvedených udaju opět tvdím že agentury jsou na h……Jak jsem již psal.Kdyby to fa.zastřešovala sama už dávno by byli kvalitní zaměstnanci vybráni s třeba nastupním termínem za 2měsíce.Tak agentura děla s lidí voly jak píše Petr a spol.Opět napíši co jsem psal viz.výše.Agentury zakázali na Slovensku zákonem.Proč asi.Protože parazitují na zaměstancích.Snad se vláda inspiruje.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 28. Bára :

  Dnes jsme byly s kamarádkou se zeptat, jestli nabírají. Nechaly jsme CV na vrátnici s tím, že se ale máme přihlásit buď do Graftonu a nebo do Randstadu, že přijímají hlavně přes tyhle dvě agentury a že teď nabírali cca 20 lidí….jo a je to práce prý spíš pro ženy…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 29. Péťa :

  Vzhledem k tomu, že tam dělá jedinec Petr R. managera, který dle svého mínění rozjel už 15fabrik (započítáno i těch 10 ze kterých ho po měsící vyhodili pro neschopnost a 5 kterých už dávno jelo), tak to bude díky němu pěkně zazděná firma s neskutečnou fluktací lidí, kteří firmu opustí jen díky němu. Bohužel firma brzo dojede na „schopnostech“ tohoto imbecila. Pozitivní pro Vás je to, že při té fluktaci vyjde na všechny.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 30. petr :

  ja jsem byl vybran na pohovor pres pracovni agenturu gigi group delate same testy a jeste vas pozve na vyberove rizeni manazer podniku a tam delate asi 2hodiny manualni a zatezove testy na psychiku jak to vse udelate tak jste prijaty porad je tam volno tak kdo ma zajem tak at najede na agenturu jinak se tam nedostanete

  Thumb up 1 Thumb down 1
 31. Veronika :

  Agentury nejsou žádný zlo…Od 19 cti makám pod agenturou a pracuju stejně jako kmenoví a možná i líp. Agentury\ jsou od toho aby lidem dávali práci, jestli to nevíte na slovensku je větší nezaměstnanost.Navíc moji rodiče neměli peníze na to aby mi zajistili studium a díky tomu že agentura mě vzala, tak jsem si mohla našetřit na školu a dodělat si ji. Jinak by mě nikdy nikdo nikam nevzal! \tak se trochu zamyslete a taky záleží jestli to není agentura na hovno…zrovna pod jednou takovou sem pracovala….

  Thumb up 1 Thumb down 3
 32. Jiřík :

  Veronika : Agentura co sežene práci není špatná věc. Ale ty přemrštěné částky co si berou bokem to je už jiná.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 33. Danek :

  Veronika: Milá Verunko, jak zjištuji tak lide uvažují dvousečně.Jako třeba my dva. Ale já to chápu.Já jsem pro stanovení nějakých pravidel pro agentury, pokud ne je třeba se s nimi rozloučit. Spíš jde o to za jakých podmínek se u nás jim umožní podnikat.Zákonem by mělo být stanoveno třeba 10% zaměstancu firmy(zbytek kmenoví)kvuli dočastné fluktulaci(pokles,navyšení zakázek atd.) Dale platové podmínky:Dle zakonu ČR nesmějí být mzda pracovníka ve FA.nižší než u kmenových zaměstancu.Toto se neděje.Agentura bere peníze zaměstancům.Princip agentur by měl být jiný.Uvadím příklad.Firma XY potřebuje na 1/2roku na splnění zakázky(nestihají)cca.30zaměstancu přes agenturu.Agentura je dodá a dostane provizi od firmy.(tak to funguje v zapadní evropě).Když děláš v Hrabové přes Agenturu, zkus se někdy zeptat kmenových zaměstanců kolik berou a kolik bereš ty na stejné pozici.( rozdíl může být třeba i 50% tak at tě to nepřekvapí.)A to je zlodějina chápeš!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 34. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: no, ale to by se melo omlatit o hlavu vyhradne managementu firmy, protoze to je zlodejina uvarena u nich a agentura jen dela tu „spinavou praci“, kterou si objednali. ale to uz se opakuju.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 35. Tomas T. :

  Danek: No jestli si myslite ze jsme tady v tom ojedineli v evrope tak to vubec. V nemecku to takto funguje take. Prectete si par clanku o tom jak to je v nemeckem Amazonu. Tam uz to je tak, ze zadni kmenovi zamestnanci nejsou a vse je vyhradne pres agenturu.
  A aby mne nekdo spatne nepochopil, tak neobhajuji ani nehanim stavbu toho logistickeho projektu, jen je to nyni jeden z pripadu, ktery je probiran v mediich.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 36. marian :

  co se týče agentur, jsou to pasáci. když jsem kdysi, ještě než jsme byli v EU, makal v uk, tak mě tamější agenrura zaměstnala bez papírů a pak mě okrádala normálně natvrdo – z každé hodinové mzdy mi ukradli cca 40 pencí, když jsem se ozval, tak toho nechali, ale zpětně nic nezaplatili. a za dva tři týdny znova a tak furt dokola než jsem se jim na to nevy—l. zloději jsou všude.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 37. Helena Valocká :

  Mohla bych poprosit někoho kdo ví zda budou opět nábory do této firmy .Přišla jsem o praci a nutně nějakou sháním .Předem děkuji.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 38. Petr :

  Další fa,která platí H…. za 10 – 12 litrů no nemakej tam.Proč se asi stěhovali z itálie do čech.Bo ital výdělek 1700 eur čech 400eur.Výsměch jako celá hrabová

  Thumb up 0 Thumb down 2
 39. Balde :

  Petr: co je lepší – sedět doma na sockách, nebo mít práci

  Thumb up 2 Thumb down 1
 40. Petr :

  Pro mě rozhodně socka mám více než jsem makal jak poslední bílý otrokář.Což já nejsem. Každého věc názoru.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 41. aldik :

  Petr: A to je právě špatně! Mělo by se s tím něco udělat, aby se lidem nevyplatilo nepracovat a jen brát prachy zadarmo od státu! Nebo aspoň podmínit dávky práci pro město, peníze zadarmo by se dávat neměly.
  Ovšem nechci tady rozjíždět další OT.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 42. miv :

  Petr: pracoval jste jako poslední bílý otrokář. A kdo byli Vaši otroci? Tipnul bych si, že jen Vy sám sobě. Věřím že být sám sobě otrokem musí být děsná pruda, ale nevím jestli jste přechodem na pracovní úřad něco změnil. Hádam že ne. Pořád stejná nula.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 43. Petr :

  Jj pořád nula jako být otrokem za nulu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 44. Danek :

  Chlapi nemá cenu se osočovat.Já si ale opravdu myslím, že je třeba aby bylo zákonem stanoveno.třeba 10-15procent ve fa. mohou být agenturní zaměstanci.
  Nebo kolik procent si může vzít agentura s platu zaměstnance.Prostě stanovit jim pravidla.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 45. Petr :

  Tady už nikdy nic nebude jako bylo dřív bohužel. Lidi jsou tak hloupý ze drží hubu a prostě budou chodit do práce i za almužnu nebo vlastně plat, který pokryje nájem a zbytek na dluh.Hlavně jsi stěžují za branou jak je všechno na h… a v práci sklopená hlava.Smlouvy se dávají na půl roku jistoty žádné.Abych dělal za plat, který jsem měl v 90 letech asi ne.Agentury to jsou v dnešní době milionáři a stát je v tom ještě podporuje.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 46. Balde :

  Petr: kdo má ekonomické vzdělání tak ví že vše se odvýjí od nabídky a poptávky, pokud je nezaměstnanost 10% tak si podmínky diktuje zaměstnavatel, pokud je 2,3% tak si diktuje zaměstnanec, a pokud jste expert ve svém oboru diktujete vesměs cvelý život, takže záleží jaká je situace na trhu práce a jaké máte vzdělání, dovednosti, zkušenosti, bohužel v MS kraji jde hl o nekvalifikovanou práci, na kterou může dělat kdokoliv.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 47. aggu :

  Balde: Trochu byl polemizoval o převážně nekvalifikované práci v MSK, i vzhledem k tomu, že tu jsou 5. největší platy v ČR (a to je průměr MSK, v Ostravě to bude vyšší). To že někdo pracuje třeba ve Vítkovicích nebo Arceloru neznamená, že je nekvalifikovaný, tam můžou brát i dělnické a SŠ profese hrubo 30+.
  Druhá věc je, proč v stát samotný podporuje v MSK hlavně montovny a jinde stát investuje miliardy do pozic s vysokou přidanou hodnotou, do univerzit apod. A třetí proč o tom slavní ostravští politici drží hubu.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 48. Balde :

  aggu: protože stát ty fabriky nestaví, ty staví soukromníci, a soukromníka težko přesvědčíš aby stavěl v Ostravě, když může v Brně nebo Praze, navíc níkdo tady nechce pracovat, protože má pořád fixovanou Ostravu jako černé město, to bude trvat ještě několik let něž se reputace napravi, a stát podle mě do báňské investuje dost, kampus má každý rok novou budovu, a je tu i ANSELM

  Thumb up 2 Thumb down 0
 49. aggu :

  Balde: Tak nějak chápu rozdíl mezi soukromým investorem a státem ;) Problém je v směrování podpory státu a ta je v MSK omezená na montovny. A dávky. (Přeháním, ale jen trošičku ;)
  Jestli to všechno závisí na tzv. „reputaci“ tak potěš koště… Ještě že tomu tak není, jsou to jednoduchá, čistě politická rozhodnutí.
  K tomu jaké stát „pumpuje“ do VŠ Ostravy miliardy je lépe se podívat sem: http://www.msmt.cz/vzdelavani/vysoke-skolstvi/rozpis-rozpoctu-vysokych-skol-na-rok-2014
  Jeden Anselm jaro nedělá (práce pro 200 lidí). BTW je to jedno z nejlevnějších evropských center excelence.
  To že se tak chová stát dokážu pochopit (Ano pane ministře jsem viděl ;) Co pochopit nedokážu je ticho a smířlivost na ostravské straně.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 50. Balde :

  aggu: dělá tam 200 lidí ale pr o firmy v kraji důvod tady zůstat, nebo tady přijít

  Thumb up 0 Thumb down 0
 51. aggu :

  Balde: O tom dost pochybuju ;) Kolik % firem v Česku/Ostravě řeší něco přes supercomputing? To je úplně jiný svět.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 52. Balde :

  aggu: no právě, proto to sem může přitáhnout, firmy a lidi, kteří to dokážou a chcou využít

  Thumb up 1 Thumb down 0
 53. aggu :

  Balde: Takhle to nefunguje ;)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 54. Balde :

  aggu: k tomu aby jsi nekam dostal investora, musíš mu pro to vytvořit podmínky

  Thumb up 1 Thumb down 0
 55. Veronika :

  Ahoj,chtěla jsem se zeptat,někoho pracovně na UFI,?vedení,práce a kolektiv ,prostě celková atmosféra…děkuji V

  Thumb up 0 Thumb down 2
 56. Michal :

  A prosimvas lidičky můžu nechat sívíčko na vrátnici? Mocinky děkuju

  Thumb up 0 Thumb down 2
 57. Nimrod :

  Veronika: Tak se běžte zeptat přímo tam a nešiřte tady věci, které sem nepatří…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 58. helena :

  firma děla pohovory pokud Vás vyberou dají Vás přes agenturu a mate jet di Itálie na školení to vím

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.