Centro Ostrava se bude rozšiřovat

Popis a vizualizace II.etapy retail parku Centro Ostrava.

 Vlastník nákupního parku Centro Ostrava plánuje jeho rozšíření o další prodejní plochy. Zahájení výstavby připravuje na druhou polovinu letošního roku. Developerem a investorem druhé fáze parku je společnost Bluehouse, pronájmem ploch je pověřena poradenská společnost Cushman & Wakefield. „Současný park Centro Ostrava je plně pronajat, což dodává majiteli důvěru v potenciál a stabilitu ostravského trhu v konceptu nákupních parků. Po rozšíření dosáhne Centro Ostrava téměř dvojnásobku,“ říká Lukáš Výtisk z Cushman & Wakefield.

Druhá fáze parku Centro Ostrava by měla park rozšířit o dalších cirka 3 tisíce metrů čtverečních se sortimentem módy, ale také zařízením a doplňky pro domácnosti a kutilskou činnost. Park by chtěl oslovit mladé lidi, kteří si pořizují své první bydlení, i generaci, která chce své dnešní bydlení či zahradu vylepšit. Současná plocha parku čítá 9 jednotek o celkové velikosti téměř 8 tisíc metrů čtverečních.

centro ostrava

zdroj: stavebni-forum.cz

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Achjo, další nová hala/krabice.. a vedle u Hornbachu bude ta stará asi napořád chátrat, OC u nádraží taky asi pár let nebude.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. LP :

  Ta krabice naproti Hornbachu tam asi bude ještě dlouho… Údajně se jim tam zvedla podlaha o pár desítek centimetrů (struska) a jediné řešení je to celé zbourat… Což je poměrně drahá sranda a nikomu se do toho moc nechce. Navíc když je kolem tolik volných ploch…
  Jinak že je to nová krabice je sice pravda, ale zrovna tam mi to až tak nevadí, stejně to jinak v dané lokalitě nevyužijete…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. po :

  krabice na budoucí chátrání – nikdo již tam teď nejezdí, OK bude odcházet – tržby nula, Tesco tam již zkomírá, Globus toto místo zválcoval. Prakticky v Tescu již tam nic není. Jó zlatá 90 léta – to tam byly výlety za nákupy až z Vyškovic. Směřuje to k Big Billa dvě.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. summerboy :

  po: O čem to mluvíte? Byl jste někdy v tom Tescu? A mluvíte o Tescu nebo o celém obchodním centru? Tak či onak, nemáte pravdu ani v jedné variantě…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Danek :

  summerboy:bohužel(bohudík) není žadným tajemstvím, že Tesco není spokojeno s výsledky v tomto marketu:Snad se i uvažuje o tom,že se budova přemění na skladovací prostory fa.Tesco.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.