Bytový dům U sportoviště

Dům se plánuje v Ostravě – Porubě na 4tém obvodě, na ul. U Sportoviště. V docházkové vzdálenosti se nachází městská vybavenost, škola, školka, MHD, obchodní centrum. Dům bude mít  4 nadzemní podlaží a částečně zapuštěný suterén. Všechna podlaží spojuje výtah. V domě bude 17 bytů, 4 byty 2+KK, 4 byty 3+KK, 9 bytů 4+KK a 9 garáží . Každá garáž má samostatný vchod s dálkovým pojezdem. Každý byt je s lodžií různé plochy a velikosti zastřešení.
Byty jsou standartně vybaveny kuchyňskou linkou s el. troubou, asymetrickou vanou, obložkovými zárubněmi s melaminovými dveřmi, plovoucími podlahami v obytných místnostech a keramikou v hygienických místnostech. Vytápění, teplá voda je z centrálního výměníku s individuálním měřením spotřeby u jednotlivých bytů.Mimo rozvod společné TV antény je nainstalován datový rozvod pro vysokorychlostní internet a kabelový příjem.
ova

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.