Bytový dům Kotlářova – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na ulici Kotlářova v Ostravě-Zábřehu.

Na domě pokračují dokončovací práce. Od ulice Kotlářova jsou na balkónech instalovány posuvné dřevěné stínící  konstrukce.

kotlarova

kotlarova

kotlarova

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Jen pro zajímavost, věděli jste, že jsou to městské byty určené k pronájmu? Proto jsem nikde nenašel web stránky projektu. Mě by zajímalo jak se člověk mohl k takovému pronájmu v novostavbě dostat, nikde veřejně jsem to nezaznamenal. Nechci za vším vidět levotu, ale je na Jihu málo bytů? Nájemné v novostavbě určitě nebude levné, pro koho tak obvod byty stavěl? Obvod by měl řešit sociální bydlení, ubytovny, ne novostavby k pronájmu, o to se má starat soukromý sektor. Můj názor.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. john :

  MM: vždycky na uřední desce bývá vypsána soutěž na nájemné

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  MM: Skvělé, stát mi vezme prachy s kterýma pak podniká, některé informace bych asi radši neměl vědět, jsem pak duševně vyrovnanější :D
  Mmch taky jsem zvědavý na cílovou skupinu, protože já ji neumím odhadnout. Ten kdo na to má platit ekonomický nájem v novostavbě dle mého názoru nepůjde do cizího anebo možná jen na přechodnou dobu. Navíc mít na to, netlačím se do Zábřehu. Je to nějaké divné…

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. MM :

  john: Díval jsem se na web a nic jsem nedohledal, nelze se v tom vyznat. Něco jako nabídky bytů k pronájmů a výpis konkrétních bytů tam není. Spíš nechápu, že se za městské peníze postaví dům, který podle mého není potřeba a pak se soutěží o výši nájmu. Soukromý subjekt pokud by něco takového stavěl tak také nesoutěží o nájem, ten to má vše spočítáno předem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Pokud je to statni (popripade mestske), tak se o najemne soutezit musi. Pokud by se tak nedelalo, tak by to bylo jasne misto korupce a uplaceni. Aby to nebyloi ztratove, tak se samozrejme da minimalni vyvolavaci cena za m2.
  Ano, mate trosku pravdu ze je to zarazejici, ze to stavi mesto, ale zase nic spatneho na tom neni. A to ze mesto vybira nase dane a pak s nimi podnika – na tom me uz nezarazi vubec nic. Vzdyt to vlastne dela takhle se vsim.
  Ano, soukromy sektor by se mel starat o vystavbu novostaveb a jejich pronajem – ci prodej, ale zase pokud byl pozemek mesta, tak proc ho prodavat investorovi? urcite by se snesla kritika proc mesto prodava takto lukrativni pozemky uprostred mesta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.