Breda – aktuálně

Město Opava vypsalo veřejnou zakázku na rekonstrukci bývalého obchodního domu Breda. Odhadovaná cena zakázky je 31 724 160 Kč bez DPH.

Jedná se o obnovu fasády, výměnu a repasi oken na objektu bývalého obchodního domu Breda. Součástí předmětu díla je i demontáž a vyklizení vnitřních prostor objektu ve všech podlažích, dodávka a montáž staveništního výtahu ve stávající výtahové šachtě a výměnu vodovodní přípojky.
Součástí jsou stavební objekty:
• SO 1 Rekonstrukce fasády, lešení
• SO 2 Rekonstrukce oken
• SO 3 Výtah
• SO 4 Demontáže a bourací práce
• SO 6 Výměna vodovodní přípojky

Při stavebních úpravách dojde k výměně všech oken. Rekonstrukci fasády restaurátorským způsobem. Vybourání stávajících SDK příček a podhledů. Dále dojde k demontáži pochozích vrstev podlah. Povlakové krytiny podlah budou demontovány až na podkladní vrstvu. (beton, anhydrit, parkety a vlysy). Práce s parketami a vlysy bude probíhat za dozoru OPP (odbor památkové péče). Veškeré výtahy budou demontovány, a to včetně lanoví, kabin a závaží. V jedné výtahové šachtě bude namontován nový staveništní výtah Geda 500 Z/ZP.

Stávající stav interiéru. Více fotografií ZDE

zdroj: zakazky.opava-city.cz

Související články


Komentáře

  1. Johanes :

    30M mi prijde teda docela malo uz jen za ta okna a fasadu.

    Thumb up 3 Thumb down 1
  2. Johanes :

    30M mi prijde teda docela malo uz jen za ta okna a fasadu.

    Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.