Areál Sportovního klubu Bikros Bílov

Obec Bílov plánuje výstavbu sportovního areálu pro jezdce bikrosu. Byla vypsána veřejná zakázka s odhadovanou cenou přibližně 42 mil. Kč.

Předmětem této veřejné zakázky novostavba sportovního areálu pro Sportovní klub Bikros Bílov, jehož součástí bude hlavní dráha pro jezdce bikrosu, startovací rampa, tribuna, místnost pro rozhodčí, zázemí pro potřeby jezdců využívajících trať a parkovací plocha.

Situace stavby je součástí projektové dokumentace veřejné zakázky.
Autor: SAFETY PRO s.r.o.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Tomáš :

  Nemám problém s podporou sportu, ale to se má taková megalomanská věc stavět na malé obci? Řekl bych, že takové kluby okrajového sportu mají podporovat města, kde je vůbec nějaká základna. Je to jak by tam stavěli halu na curling… Ale jestli to bude využité a nebude to jen pustnout, tak proč ne. Teď mi to přijde minimálně podivné.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 2. Adam :

  Zase jenom další tunel. Okrajový sport, který netáhne. Ve Studénce je dráha také a využita maximálně 2x ročně. Obec se zadluží úplně zbytečně. Už jen to že klub pro který se dráha staví byl založen nedávno na to všechno vrhá špatné světlo. Ta částka 42 mil pro tak malou obec je naprosto šílená .

  Thumb up 10 Thumb down 2
 3. Jan :

  Kdo se jim bude o areál starat? Tenisový kurt jim chátrá. Kolik bude stát údržba? Kdo za touto akcí stojí a proč se o toto tak zastupitelé zasazují? Co a kdo za za tím stojí? Navýšení z původních 15 miliónů na 51 miliónů během 2 let – to je tedy jízda!! Obec bude světová, starosta bude předávat medaile vítězům! Co na tom, že nemá opravené obecní komunikace, na údržbu veřejné zeleně se taky nedostává. Tak ještě vybudovat starostovi hřiště na golf (asi taky jediný hráč v obci) – ať nemusí jezdit na Karlštejn. Připomíná mi to obec Prameny – pak ani v noci neměli na veřejné osvětlení. Není nad osvícené, kompetentní a všehoschopné vedení obce!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.