Administrativní budova Slezská Ostrava

Aktuální fotografie výstavby administrativní budovy Superauta ve Slezské Ostravě. Dřevěná fasáda je již téměř dokončená.

superauta

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Tak to trvalo dva roky a nakonec to vůbec nevypadá zle na to jaké tu kdysi byly komentáře :-) http://www.msstavby.cz/administrativni-budova-slezska-ostrava-3-26-09-2014/ Stará kancelář a zázemí strženo a až doupraví plochy parkoviště budou to mít moc pěkné, jak místo tak prostředí, kdyby tak vypadaly všechny autobazary…
  http://www.imagehosting.cz/?v=2602201609.jpg
  Sorry, že se mi tam nevlezla celá budova i se zázemím servisu ale překážely tam auta a já neměl foťák ani náladu to různě obcházet a tak jen hlavní budova mobilem :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. aggu :

  Co taková veliká bouda, byť s kvalitnější fasádou, dělá na samotném vrcholu Ostravy, je mi „záhadou“. Další střípek do obrazu úplně rozbitého Hladnova. Ale není se čemu divit, Ostrava je architektonický divoký západ, každý si dělá co chce, rozvoj města nikdo neřídí.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Větší fotoset je v plánu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.