Administrativně-skladovací komplex Ostrava-Poruba

Komplex se nachází na území průmyslové zóny nad Porubkou. Velice výhodná poloha v rámci dopravní obslužnosti, s přímým napojením na dálnici D1 přes ul. Rudnou. V tomto areálu budou k dispozici prostory o velikosti od 400 m2 do 10.000 m2. Prodejní prostory s prosklenými čelními stěnami budou orientovány na frekventovanou ulici Nad Porubkou. Prodejny by měly sloužit jako vzorkové prodejny – showroomy firem, přičemž zadní části prostorů mohou být využity jako sklady nebo drobná výroba a kanceláře. Za objekty s prodejnami v zadní části areálu budou k pronájmu rozsáhlé haly s výrobními a skladovými prostory pro lehký průmysl a logistiku, s kancelářemi a sociálním zázemím.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.