Zelená terasa seniorcentra v Opavě

Město Opava vypsalo veřejnou zakázku na realizaci „Jedná se o rekonstrukci stávající terasy, která spočívající v provedení pochozí zelené střechy se skladbou s klasifikací Broof (t3) na objektu seniorcentra na Rolnické 24. Součástí je realizace nového zasklení zimní zahrady a světlíku.Seniorcentrum – Rolnická 24 – terasa“.

Jedná se o rekonstrukci stávající terasy, která spočívající v provedení pochozí zelené střechy se skladbou s klasifikací Broof (t3) na objektu seniorcentra na Rolnické 24. Součástí je realizace nového zasklení zimní zahrady a světlíku.

Nově se tak povrch terasy bude skládat ze zelených ploch, terasových prken a velkoformátové dlažby u vstupů.

Současný stav

zdroj: zakazky.opava-city.cz

Související články


1 komentář

  1. Pavel :

    Dnes už prakticky jen takhle z dronu jsou vidět hospodářské budovy okolo dvorů bývalých zemědělských statků v Kateřinkách, je to takový pohled jakoby 100 let zpátky. Z ulice jsou dnes vidět jen přestavěné rodinné domy. https://staraopava.cz/halkova/slides/halkova%20(1).html

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.