Výměna směru uzavírky svinovských mostů

5.srpna 2012 budou zahájeny práce na severním silničním mostu a silniční provoz převeden na most jižní.

Doprava ve směru z Poruby na centrum bude vedena ve dvou jízdních pruzích po již opraveném jižním mostu. Třetí pruh na témže mostu bude vyhrazen ve směru na Opavu pouze vozidlům hromadné dopravy, záchranných složek, stavby a silniční údržbě. Ve směru do Poruby resp. na Opavu nebude povolen provoz individuální dopravy.

Ve směru na Opavu bude základní trasa objížďky vedena z 28. října po Místecké na mimoúrovňovou křižovatku s dálnicí D1 a dále po silnici Rudná, 17. listopadu s odbočením u restaurace Slovan na ul. Opavskou.

Objízdná trasa ve směru na Klimkovice bude pokračovat z Rudné po dálnici na mimoúrovňovou křižovatku Klimkovice a sjezdem na silnici II/647. Užití dálnice v úseku mimoúrovňová křižovatka Místecká – mimoúrovňová křižovatka Klimkovice bude bez zpoplatnění.

Schéma městem doporučených objízdných tras od 8. srpna 2012 (v plném rozlišení):

Schéma úpravy provozu MHD v období opravy severních mostů:

zdroj a podrobnější informace: ostrava.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.