Nový Avion – foto z otevření

Ostravský Avion Shopping Park 19.9.2013 zpřístupnil nové zrekonstruované prostory ve středu komplexu. Původní konstrukce měla zřejmě problémy s proslulou bobtnající struskou v podloží, takže bylo nutno většinu této části přestavět.

Fotky z otevření nám poslal čtenář aldik.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  No pokud se ty stěny snaží nechat něčím zarůst, tak to by nebylo špatné. :) Ještě to veliké parkoviště dát pod zem a dát tam nové obchody či příjemný nákupní parčík a bylo by to docela příjemné místo.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. aldik :

  Jedna malá perlička: ta zeleň na zdi je zatím umělá :D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200735540454093&set=o.91912222796&type=1&ref=nf

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  aldik : To si snad děláš prdel ? :D. No každopádně to vysvětluje, proč to tak rychle vyrostlo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jarda :

  aldik: No snad nevadí ne? Každý rok tak přilepí další kus plastové kytky a za chvíli ro bude celé krásně zelené.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  aldik: dobra perlicka :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. David :

  Hrozné, horko ke zdechnutí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „OBRAZEM: Rekonstrukce nákupního centra Avion je u konce. Podívejte se“ na denik.cz: http://goo.gl/okZdvk

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  Ta ZARA je skutečně obrovská!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jiřík :

  Summerboy : Já tam jen okolo šel ale nezjistil jsem jestli je jedno či dvou podlažní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Summerboy :

  Jiřík: Já jsem tam ještě nebyl, tento nebo příští víkend tam jsem jako na koni, tak podám zprávu :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Nimrod :

  Zase se na lavičce neopřu….architekti nemají záda? Nepotřebují odpočívat pohodlně. Je tady málo architektů, kteří umí dobře vyřešit veřejný prostor. Jinak na celkovou rekonstrukci nemám nějaký vyhraněný názor, nechává mě to chladným…což je asi špatně

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. aggu :

  Nimrod: Té legrační konstrukci z gabionu osazené ohloblovaným a nalakovaným prknem, vyplněné čímsi a posypané mulčem se říká lavička odkdy? :-) I když, tam je to stejně jedno…

  Thumb up 0 Thumb down 2
 13. Jarda :

  Já nevím, co Vám pořád nelíbí, tohle je shoping park a né kostel s farní zahradou. Většina normálních lidí tam přijede,nakoupí a rychle vypadne. Až to za pár let přestane vyhovovat tak to zase zbourají a přestaví. Tam se nikdo nechodí kochat architekturou.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 14. aggu :

  Jarda: No já bych to viděl spíše tak, že ta normální většina tam přijede, nakoupí a vypadne tak za 4 hodiny… Bo si jdou „zašopovat“. V tomto smyslu tam možná tráví víc času než v ušlechtilejším centru, a tudíž by „někdo“ měl trvat na vyšších nárocích na tvorbě veřejného prostoru. Ale zase rozumím, že v Ostravě se developerům do „práce“ „nekecá“ bo v novinach řikali, že mužem být radi, že jsme radi, a to je směroplatne. btw přestavba nebyla kvůli vyššímu levelu v „kochání se architekturou“, tam se zprasila spodní stavba. Takže příliš nesouhlasím s tím, to je OC, tam se na to může kašlat. Což tady někdo zjevně udělal.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  hm.. ja nevim, asi jsem divny, ale mi se ten vnitrek libi (soude dle fotek). taky od toho necekam nic, ale zkuste se mrknout na strop v tescu.. mohli se na to vykaslat.. z venku uz to neni tak libive (rsp asi jak pro koho), ale opet – lepsi nez vlnity plech. lavicky si u vetsiny obchodaku nevybavuju vubec. kvuli toho tam nepobezim, ale podle me to je nadstandard.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 16. Martin [msstavby.cz] :

  Pull and Bear míří do Ostravy..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Hynek [msstavby.cz] :

  +Bershka od dneska

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.