Žel. stanice Mošnov, Ostrava Airport

Fotografie neutěšené údržby železniční stanice Mošnov, Ostrava Airport.

Fotografie byly pořízeny až dva dny po silné bouřce. I když je celá zastávka zastřešená a napojení letiště na železnici stálo kolem půl miliardy korun, do zastávky zatéká. Budova má stáří kolem dvou let. Stavba má sice mezi panely skleněné fasády mezery, avšak na podlaze vznikají doslova jezera.

Dalším problémem je údržba. Zastávka patří pod správu SŽDC. I když solidně teče do celého letiště, tam aspoň vytřou a postaví kyblíky. Železniční stanice žije vlastním životem…

Související články


Komentáře

 1. dolil :

  To není dobrý.

  Thumb up  Thumb down
 2. lukas :

  Redakce: Poslali jste to i na SŽDC? Odpověděli Vám na to něco? Je to hrozné jak se u nás „kvalitně“ staví.

  Thumb up  Thumb down
 3. Moon :

  Na Ostravu přece dobrý, ne? V SŽDC jsou určitě spokojeni, stejně jako se stavem hlaváku. Nebo třeba takové Třebovice, Mariánky nebo Vítkovice, ty jsou přece taky v dobrém stavu.

  Thumb up  Thumb down
 4. Aleš :

  Doporučuji, aby staniční rozhlasy po trati doporučily cestující veřejnosti oblek neoprenový, člun nafukovací, příp. raft…

  Thumb up  Thumb down
 5. Rado :

  Kdy už si někdo uvědomí, že je tohle vizitka Ostravy jako blázen. Že je to to první, co na návštěvníka města dělá dojem (nádraží, letiště aj.). Proč už zase jedeme v tom (pod)průměru? Na jedné straně se město snaží vylepšovat svou image, na straně druhé toleruje takové věci. Proč mám ten dojem, že všechno, co se zde staví, voní šlendriánem a nízkou kvalitou?

  Thumb up  Thumb down
 6. Summerboy :

  I kdyz to nikomu nepreju, chtel bych, aby na tlm nekdo uklouznul, zlomil si nohu, zazaloval je o odskodneni a vyhral to. Snad by si konecne neco uvedomili. Nejhorsi je, ze by to nebyla (a neni) ostuda nejake firmy (SŽDC), ale celeho mesta :-(…

  Thumb up  Thumb down
 7. kdojekdo :

  Znalý a i objektivní občan ví, že skla nejsou u sebe a téct dovnitř musí, a to i proto, že je to stanice pro vlaky, kterou je nutno větrat bez ohledu na to, kolik vlaků nyní na stanici přijíždí.

  Thumb up  Thumb down
 8. Ross :

  Majitelem je MS kraj, nikoliv SŽDC/ČD. Stejně tak to je s tratí.

  Thumb up  Thumb down
 9. aggu :

  Novákův pomník. Bože jak jsem rád, že jsou tahle individua už pryč.

  Thumb up  Thumb down
 10. S200 :

  Jak jste přišli na to, že objekt spravuje SŽDC? Netuším, kdo je z úklid a úrdžbu odpovědný, ale SŽDC to určitě není.

  Thumb up  Thumb down
 11. ivan :

  No hlavně v podstatě zbytečná stavba.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.