Zastávka Havířov Střed

Zastávka už vypadá skoro dokončeně, ale stále je zde ještě dost práce.

Související články


Komentáře

 1. Moon :

  A co zastávka Ostrava-Zábřeh? Pamatuju si, že její vybudování bylo oznámeno spolu s touhle zastávkou.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Pierre :

  Snad se zlepší také následné autobusové spoje z přilehlé zastávky či někdy i 7 minutové čekání na zelenou na přechodu pro chodce, který vede ke Kauflandu a ostatním obchodům. Křižovatka by chtěla určitě upravit. Jinak vlakovou zastávku tady vítám :)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Moon :

  Tak mi to nedalo a zapátral jsem po Ostravě-Zábřehu. Nevím, nakolik spolehlivý je to zdroj, ale údajně ještě nebylo ani zažádáno o stavební povolení. Takže opět ostravská klasika.

  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Drazni-urad-schvalil-nazvy-novych-zeleznicnich-zastavek-493150

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. Moon :

  Ale aspoň, že to podle všeho schválili. ;-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. aldik :

  Moon: Myslím, že až jednou postaví a zprovozní zastávku Ostrava Zábřeh, tak z Vítkovic už nebude jezdit téměř vůbec nikdo a můžou to málem zrušit :D Kdo by se kodrcal do Vítkovic, když Zábřeh bude lépe dopravně dostupný, pokladnu a WC si tam dráhy můžou udělat taky, občerstvení dle poptávky a zájmu…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 6. marie :

  aldik:
  Třeba školní mládež ze školy, která stojí skoro vedle nádraží (dopravní), nebo ti, co dojíždějí na Hasičskou (bývalé učiliště Vítkovických železáren). Několikrát jsem z Vítkovic jela kolem 7,30 a nestačila jsem se divit, kolik študáků z vlaku od Havířova, potažmo od Frýdku, vystoupilo. A třeba na městský stadion a případně do Arény je to pár minut pěšky… A tak dále a tak různě.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 7. Ross :

  Moon: Od roku 2018 až 2020 se budou opravovat mosty na Výškovické ulici. Třeba se dočkáme zastávky v tomto období, protože díky rekonstrukci půjde zastávka napojit na mosty.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.