Vizualizace možné podoby kavárny Elektra

Deník rozšířil článek o možném návratu kavárny Elektra (informovali jsme včera), která byla v roce 2003 bez povolení přetvořena na mexickou restauraci. Dnes byly doplněny i vizualizace možného vzhledu.

zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Luxus :) ještě opravit i vnější vzhled budovy a bude to zase pýcha Ostravy

  Thumb up  Thumb down
 2. Sanju :

  Chtěl bych se zeptat, pokud je tu někdo s příslušnými znalostmi – když jdu po schodišti na poštu, která je v budově Elektry, měl jsem vždy pocit nějakých dodatečných stavebních úprav v interiéru. Může mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit?

  Thumb up  Thumb down
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  to netusim, kazdopadne to pamatuju jako kino, byl jsem tam na Cislo pet zije :o))

  Thumb up  Thumb down
 4. piba :

  Nevím, jestli tahle informace je stále nějak tajná, ale Mexicana se stěhuje do centra (blízko Imperialu) a její současné prostory zaplní jedna nejmenovaná banka (interiér má být ale právě vyveden v „kavárenském“ stylu).

  Thumb up  Thumb down
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  tajne to neni, psali jsme o tom predvcerem http://www.msstavby.cz/z-elektry-bude-zase-kavarna-14-09-2011/

  Thumb up  Thumb down
 6. Tomas T. :

  Rozumite tomu presne co chteji udelat? Oni chteji udelat tu pobocku v tom hornim patre kavarny? nebo ta pobocka bude uplne jinde a kavarna bude cela jako drive? Nejak jsem z toho trochu nabyl dojmu, ze kavarna vlastne bude cekarnou pro banku….

  Thumb up  Thumb down
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  jak bylo receno, j&t neni standardni banka, u ktere je porad fronta lidi s ocislovanyma listeckama, takze tezko to bude nejaky zasadni problem.
  ale taky jsem pochopil, ze prvni patro bude banky

  Thumb up  Thumb down
 8. Tomas T. :

  No mam jen obavy aby to nedopadlo tak, ze sifon pouze ke kave a kavu pouze pro klienty banky. Takze budeme mit kavarnu Elektra do ktere se nikdy nepodivame….

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.