V Karviné vyroste nové sportoviště

Na Partnerském webu Patriot magazín byly zveřejněny informace o záměru nového sportoviště v Karviné.

Sportoviště bude stát v místě již nevyhovujícího volnočasového prostoru Obchodní akademie v Karviné-Hranicích. Záměr dnes doporučili zastupitelům Karviné schválit radní. „V rámci projektu bude řešeno nové volnočasové sportoviště, ve kterém se bude mimo jiné nacházet malé fotbalové hřiště, dětské hřiště s herními prvky, dráha pro pumptrack (pro jízdu na kole), hřiště na street parkour, in-line dráhu lemující běžecký okruh a víceúčelovou herní plochu,” uvedl primátor Karviné Jan Wolf (ČSSD). Dodal, že součástí areálu bude i technické a sociální zázemí, parkoviště, lavičky a koše. “Celý areál bude oplocen,“ uvedl primátor Wolf.

V roce 2017 byla zpracována architektonická studie včetně vizualizací na využití stávajícího nevyhovujícího sportoviště v areálu Obchodní akademie v Karviné–Hranicích. V návaznosti na danou studii se nyní připravuje výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace.

zdroj: patriotmagazin.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. kins :

  Škoda, že to bude jako celek oplocené.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  To už je takový dnešní trend. Každou volnou plochu si někdo nárokuje.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.