Retail Point – II. etapa

Aktuálně k retail parku Centro Ostrava.

retail park

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  Stavět tuto etapu je na hlavu.Tescu moc nechybí ke krachu. RP ten byl nedávno na prodej….celkem tam nikdo nechodí,ale s mojich peněz to není.

  Thumb up  Thumb down
 2. skelet :

  s tím jak je postaven RP, tak dřív spadne, než zkrachne

  Thumb up  Thumb down
 3. aldik :

  Taky si myslím, že to asi je zbytečné. Když navíc padlo i NC Géčko u Globusu a kdo ví, jestli tam bude (snad ne) i ten plánovaný retail park na opačné straně než mělo být Géčko tak stavět krabici u Tesca je asi hloupost. Co hloupost ale není, je postavit nákupní pasáž ve směru od Svinovských mostů k nádraží :) Ovšem to zatím nikoho nenapadlo.

  Thumb up  Thumb down
 4. Nimrod :

  aldik: Nenapadlo? Ale ano, podívejte se na projekt Svinov centra, které se mělo stavět zároveň s II: etapou svinovských mostů. Projekt existuje a stojí za ním nějaká paní Pyszková. Jestli vám to jméno nic neříká, tak je to stejná osoba, která stojí za neustále odkládanou dostavbou skeletu ve krajského úřadu….

  Thumb up  Thumb down
 5. aldik :

  Nimrod: Nojo, to je jen projekt, ale už se X let nic neděje takže jsem to nepsal, kdo ví jestli už to není zase mrtvý projekt :D

  Thumb up  Thumb down
 6. j.ree :

  Danek: Je dobre si rict, proc Tesco krachuje. Protoze prodava skoro vyhradne smejdy a hnusy. Neni to o tom, ze by tam lidi neumeli trefit. A k tomu RP – ja treba obcas nakupuji na Kase, takze vydejnu vitam. Pokud by byly v druhe casti RP zajimave obchody (rozumej – jine, ktere v Ove jeste (moc) nejsou), tak nevidim duvod, proc by nemohl fungovat …

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.