Rekonstrukce vily Švabinského

Postupně se vyměňují okna a na původní terase vzniká nová kancelář. Uvnitř se pokračuje na kompletní renovaci interiéru, předělávají se kompletně rozvody, podlahy, osvětlení, podhledy. Bohužel s ohledem na počasí se již letos nestihne fasáda a zpevněné plochy kolem budovy, včetně oplocení. Mimochodem, i u této stavby dělal MOaP obstrukce.

svabinskeho

svabinskeho

svabinskeho

Související články


1 komentář

 1. Jiřík :

  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Se divím, že tu opravu MOAP dovolil, když při rekonstrukci fasády nevznikne ani jedno parkovací místo navíc.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.