Rekonstrukce kina Centrum dokončeno

Fotografie dokončené rekonstrukce kina Centrum a přilehlého okolí v Karviné.

Nové chodníky, lavičky, koše, stojany na kola, osvětlení nebo zeleň. To vše nově zdobí okolí kina Centrum v Mizerově. Rozsáhlá rekonstrukce budovy kina byla zahájena vloni na podzim, o pár měsíců později pak začala rekonstrukce okolí.

Rekonstrukce budovy kina byla dokončena v létě, okolí kvůli pozdnímu předání stavební firmou a také špatně odvedené práci však město převzalo až nyní. Promítat se začne nejdříve začátkem příštího roku.

kino centrum

kino centrum

kino centrum

kino centrum

karvina

karvina

karvina

karvina

karvina

zdroj: FB Karviná, město které žije

Související články


Komentáře

 1. MarianL. :

  Krásná stavba a povedená rekonstrukce (dodržující původní vzhled).

  Thumb up  Thumb down
 2. Moon :

  Jakto že něco takového nejde v Ostravě? :(

  Thumb up  Thumb down
 3. Lukáš :

  Přestavba povedená a zajímavá, jediné co mi vadí jsou ty plakáty sponzorováno z fondů EU – nejen že to vypadá blbě, ale ještě je to zvrácené.

  Thumb up  Thumb down
 4. thvari :

  Tak to je perla. Gratuluji Karviné k nádherné nadčasové stavbě.

  Thumb up  Thumb down
 5. Miv :

  Lukáš: Jako též nerozumím, proč zrovna na tak hezkém návrhu musí být také mega plakáty, které tam architekt určitě neplánoval (i když tam budou třeba jen na čas). Jako jsem obecně pro EU, ale zajímalo by mě jestli je to česká specialita. Dávají takové plakáty na stavby podporované EU třeba ve Francii?

  Thumb up  Thumb down
 6. aggu :

  thvari: Perla?

  Thumb up  Thumb down
 7. Petr :

  Nevíte, kdo je autorem projektu?

  Thumb up  Thumb down
 8. Nimrod :

  Lukáš: To jsem přeceně čekal, kdo bude rýpat. Nemusíte se bát Lukáši, bannery s touo publicitou jdou vždy po dokončení stavby dolů a nahradí je decentní trvalá pamětní deska…

  Thumb up  Thumb down
 9. Nimrod :

  Miv: Česká specialita to není, všechny země, všechny projekty podobnou publicitu musí mít. Je to daň za to, že peníze můžeme použít.

  Thumb up  Thumb down
 10. Lukáš :

  Bude to možná off topic ale přesně na tomhle jde vidět mrhání penězi z těch fondů – kdyby byla někde nějaká prozatimní malá cedulka než bude ta trvalá deska, když už to musí být (i když jsem proti tomu) tak potom přijede někdo s dodávkou cedulku odnese a je to. Takhle musí stejně někdo přijet s dodávkou ve které bude mít žebřík, popřípadě plošinou ty plakáty sundat, což je podle mě víc práce = více peněz, navíc co se pak s těmi plakáty děje? Podle mě už nejsou k ničemu a vyhodí se. Jo vím, že jsou to malé výdaje, ale chci právě ukázat na nesmyslnost těhle dotací co si všichni platíme z našich daní, jsou to maličkosti, ale jsou to naše peníze.

  Thumb up  Thumb down
 11. Miv :

  Lukáš: kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Až tady bude vše tak perfektně fungovat, že budeme moci řešit náklady na vysokozdvižný vozík v projektu, který stojí desítky miliónů (ne-li stamilióny), to bude krásně. Nesmyslnost dotací (obecně nejen z EU) je úplně někde jinde než ve vysokozdvižných vozících.

  Thumb up  Thumb down
 12. Pavel :

  Miv: ve Francii nemají moc dotací z EU s ohledem na ekonomickou sílu. Ale v reklamě to je podobně. Taky většina billboardů na cokoliv někde vydrží měsíc a pak je to k ničemu (a vyhodí se to). Reklama zrovna není moc ekologický obor, kdy by se šetřilo zdroji. A toto je reklama na EU.

  Thumb up  Thumb down
 13. riltr :

  krásná dlažba…i v karviné na sídlišti se sektor sídlištní vyšší vybavenosti považuje za místo vhodné výtvarně zvelebit…škoda, že nádražní v ostravě si takovou pozornost nezaslouží…radním z magistrátu přeji krásné vánoce

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.