Rekonstrukce domu U Cementárny

Ve Vítkovicích prošel rekonstrukcí další dům. V přední části sídlí hostel a v zadní části se nachází sídlo firmy. Pro fasádu do ulice byla zvolena decentní kombinace šedých odstínů a zelený dům je skrytý ve dvoře. Bohužel jen kousek odtud se nedávno rekonstruoval dům kde se nedokázali domluvit vůbec na ničem a výsledek je žalostný.

Související články


1 komentář

  1. Summerboy :

    Ten poslední dvojdomek je fakt hrůza… Zajímalo by mě, jestli se vůbec na něčem snažili domluvit, anebo si to prostě každý udělali podle svého už od začátku a žádná domluva se sousedy je ani nenapadla…

    Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.