Projekt Krásnopolská mění podobu

Nová podoba bytového domu na ulici Krásnopolská v Ostravě-Porubě.

krasnopolska

krasnopolska

krasnopolska

krasnopolska

 

Původní vzhled:

terasy poruba

více na: krasnopolska.cz

Související články


Komentáře

 1. Thunderbird :

  Zásadní změna :o

  Thumb up  Thumb down
 2. MM :

  Tak podle všeho jim nesložil na původní projekt zálohu nikdo. Logicky když bych podepsal smlouvu a za půl roku se dozvím, že je celý projekt úplně jiný… Proto je opravdu potřeba brát u developerů ty rezervace jako vábničku na další zájemce. Nemají tam ani ceník, takže to celé hodili do koše a jedou znovu. No uvidíme.

  Thumb up  Thumb down
 3. marian :

  Ten původní návrh není ničím výjimečný, ale celkem to ujde, pěkné terasy na svahu a možná pěkný materiál na fasádu.
  Nová podoba je ale podle mého názoru špatně. Ty černé „nadstavby“ – to už od začátku vypadá, jako by jeden architekt navrhl bílé krabice, a pak k tomu přišel achitekt-chalupář a klasicky po česku to ‚vylepšil‘ o jedno patro. Chybí jen brizolit…

  Thumb up  Thumb down
 4. johny :

  Je to v Pustkovci :D

  Thumb up  Thumb down
 5. Martin [msstavby.cz] :

  johny: Upřímně je mi u prdele, že je to 200m od k.ú. Poruba-sever a 300m od k.ú. Poruba. Nepředpokládáme a nepřezkoumáváme,jestli se všechny projekty nachází na hranicích.
  A je zajímavé kolik je zde kartografů a lingvistů a přitom smutné, že to je jediná angažovanost čtenářů.

  Thumb up  Thumb down
 6. Nimrod :

  Ale i přesné údaje jsou třeba, takže to chápu.

  Thumb up  Thumb down
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Jasně, ale stačí to napsat vklidu. Ne s „:D“ , jak kdyby byla samozřejmost, že máme v hlavě katastrální mapu. :)

  Thumb up  Thumb down
 8. Ljuk :

  martin [msstavby.cz]: Myslím, že johny to napsal v klidu na rozdíl od Vás. Raději budu v komentářích číst upozornění na gramatické niance a špatné určení polohy místa než vulgarismy autorů webu.

  Thumb up  Thumb down
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Po čechačsky v klidu no :D

  Thumb up  Thumb down
 10. balde :

  dívali jste se někdo na ty dispozice tech bytu? to je fakt masakr, tam bych nechtel bydlet ani zadara, i ti blby komunisti dokazali v tom panelaku udelat místo k žití ale vsechn nové projekty jsou k pláči

  Thumb up  Thumb down
 11. Thunderbird :

  balde: dispozice se mi nezobrazily. Skončil jsem na výběru podlaží…

  Thumb up  Thumb down
 12. Miv :

  Thunderbird: jj mě taky, nicméně nějaké dispozice jsou vidět v galerii.

  Thumb up  Thumb down
 13. Rado :

  Ještě mi v těch vizualizacích chybí tráva až po kolena, jak je v Ostravě zvykem :-)

  Thumb up  Thumb down
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Rado: A místo modré oblohy smog a před objektem bezdomovce a romy, co vybírají popelnice a ničí vše kolem. :)

  Thumb up  Thumb down
 15. Rado :

  martin [msstavby.cz]: To už říkáte Vy, já jen, že takhle nízce střižený trávník je na Ostravu pěkný úlet. Ale pokud Vám tam chybí Romové, tak šup tam s nimi. Třeba nejste daleko od pravdy, města už začínají plošně odmítat doplatky na bydlení a vyvstane nerudovská otázka, kam s ním (nimi).

  Thumb up  Thumb down
 16. Martin [msstavby.cz] :

  Rado: Třeba si vlastník umí trávu posekat, natož soukromý developer…

  Thumb up  Thumb down
 17. robert :

  S tou trávou trefné. Za poslední měsíc jsem objel půl republiky, ale takovou trávu jako kdekoliv v ostravě nemají ani na Šumavě. Podél cest je i bez značky vidět kde začíná a kde končí okres Ostrava. A přímo ve městě – Ráj pro astmatiky, kterých je tu díky katastrofálnímu ovzduší více než kdekoliv jinde. Tady je prostě vše naopak. Asi součást pověstné ostravské svébytnosti…

  Thumb up  Thumb down
 18. skelet :

  co furt máte.. v Porubě máme posečeno :)

  Thumb up  Thumb down
 19. Rado :

  robert: Ono to má i jiný podtext, než jenom estetický. Je mnoho míst v Ostravě, kdy díky trávě nebo buši nevidíte do křižovatky a netušíte, co vám přijíždí, prostě nemáte výhled. A ono pomalu vjíždět čumákem do cesty také není zrovna 2x bezpečné. Ta tráva mi vadila abnormálně během MS. Je MS, šance se ukázat a Ostrava na to nic.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.