Prodejna Hruška Lhotka u Ostravy

Pozemek byl vyčištěn od všech stromů i budov a oplocen.

Související články


Komentáře

  1. thvari :

    Oni tím pádem zbořili ten „parčík“ za zastávkou? Nechci být za nějakého odpůrce pokroku, ale je to škoda, bylo to nádherné zákoutí. Zas na druhou stranu zmizela i ten škaredý stánek/večerka. Asi něco za něco…

    Thumb up  Thumb down
  2. lucas :

    bydlím kusek od toho a je važně škoda toho parčíku ono se mluvilo že by ta hruška stala v arealu byvalého JZD ale tam by to nebylo postavené tak rychle bo sem slyšel že by to mělo do konce roku stat

    Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.