Přístavba Českobratrská / Hornopolní

Po skoro dvou letech byla obnovena stavba přístavby obchodních jednotek k bývalé Sladovně pivovaru Ostravar.

Za fotografie děkujeme čtenáři !

pristavba ceskobratrska pristavba ceskobratrska

Související články


Komentáře

 1. Jirka :

  Ví někdo, k čemu bude tahle divná přístavba sloužit?

  Thumb up  Thumb down
 2. Sanju :

  Jirka: Kladu si stejnou otázku.

  Thumb up  Thumb down
 3. marian :

  Jirka: pokud ta sladovna patří p. šimkovi což myslím patří, tak to nemůže být nic lepšího než větnamská tržnice, vetešnictví apod. za tento horizont páně šimkovy podnikatelské vize bohužel nesahají – viz prostor před svinovským nádražím, blecháč z druhé strany sladovny, nevkusná pivní zahrádka s tankem apod.

  Thumb up  Thumb down
 4. Crazym :

  Sloužit to bude majiteli ke zvýšení zisku, jinak by to samozřejmě nedělal… :-)
  Jinak taky jsem se divil když jsem jel o víkendu v noci kolem. Nejdřív to skoro dva roky stojí a najednou se tam dělalo uprostřed víkendové noci. Aby mu to ty noční a vikendové příplatky neprodražily… :D

  Thumb up  Thumb down
 5. aleš m. :

  Je to hnus na nejrušnější křižovatce skoro u centra. Opravdový hnus…..

  Thumb up  Thumb down
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jezdím kolem často a nestačím se divit jak dlouho nechávají ten papundekl na větru a dešti. Než to dostaví tak jim to shnije.

  Thumb up  Thumb down
 7. thrpst :

  Hrůza.

  Thumb up  Thumb down
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  hm, me to nejak nepoburuje. material neresim, to je jejich vec. vzhledove mi prijde, ze to zapadne (pokud to nenatrou nejakou pistaciovou treba). sice mi unika, co tam v tech dvou patrech bude, ale jak od toho nic neocekavam, tak zrovna na tom danem miste mi to nejak nevadi.

  trochu by me zajimalo, jak to vyresi s lidma, co prijedou autem.. jestli je to napadlo vubec..

  Thumb up  Thumb down
 9. Martin [msstavby.cz] :

  obchodní prostory

  Thumb up  Thumb down
 10. Jiřík :

  Zas takový hnus to není. Přístavba působí přirozeně.

  Thumb up  Thumb down
 11. aleš m. :

  Jiřík: jj< opravdu působivá městská architektura…. s kýmkoli jsem jel kolem, tak se divil, že takhle bylo dovoleno zhyzdit docela dobrou stavbu sladovny. Stačily úpravy hodné města, ale to by ta sladovna musela stát v jiném městě….

  Thumb up  Thumb down
 12. Tomas T. :

  aleš m.: No myslim ze az na to nahodi fasadu a pokud to daji do stejnych barev jako je zbytek budovy, tak to nebude tak bit do oci. Spis doufam ze az to bude cele, tak nebudou mit napad to natrit cele na ruzovo nebo neco podobneho, aby to poutalo pozornost.

  Thumb up  Thumb down
 13. Nimrod :

  Tak to patří Šimkovi??? Hnus dvojnásob, buď to shoří nebo to sfoukne vítr…nechápu, jak to mohl někdo povolit….

  Thumb up  Thumb down
 14. kacziq :

  No od Maxe bych čekal další zastavárnu :D

  Thumb up  Thumb down
 15. Crazym :

  Tak co pánové, stále si myslíte, že je o tak hrozné? Parkování vyřešeno, okolí upravené, prodejny obsazeny, sice to stále nemá dodělané, chybí mu schody do patra a celé patro ale už teď to tam rozhodně vypadá lépe než předtím. Jde vidět, že se stará a myslím, že to pomalé tempo je o penězích, těch není nikdy dost a soukromník musí každou korunu obracet než ji vydá, ne jak stát či obec co ohromuje projekty za milióny, protože z cizího krev neteče :-)
  http://www.imagehosting.cz/?v=sladovna.jpg

  Thumb up  Thumb down
 16. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: to je hodne zajimavy stav :))

  Thumb up  Thumb down
 17. Summerboy :

  Tak jako není to zlé… ale upřímně řečeno pořád to není ono

  Thumb up  Thumb down
 18. aggu :

  Využití historické industriální budovy v centru města přilepením papundeklové krabice. Architekti vymřeli. Vkus už dávno.

  Thumb up  Thumb down
 19. Hynek [msstavby.cz] :

  aggu: no ja pamatuju jeste polske uzeniny a snad zeleninu(?) z druhe strany na byvale zastavce a tam to jeli snad v necem jako unimo bunky.. takze mohlo to byt horsi.
  spis by me zajimalo, jakou muze mit takova zalezitost zivotnost..?

  Thumb up  Thumb down
 20. Gorodet :

  Myslím si, že až budou odstraněny ty trámy a desky z prvního patra tak člověku nedojde (když nebude přemýšlet a rýpat do toho klackem), že to je zbité z nějakého papindeklu, aspoň první roky než se to zblije. Snad majitel časem zainvestuje peníze z nájmu do upgradu, kdoví kolik by stála rekonstrukce celého takového objektu, když se ještě vezme v úvahu, že to je obklíčeno hrází asfaltu a kolejí z každé strany, vypadá to celkem odříznuté od lidí a najít využití a důvod návštěvy celého objektu?….uvidí se jak se mistní obchůdky uchytí a lidi naučí:D

  Thumb up  Thumb down
 21. aleš m. :

  Bohužel, asi mám blbé vidění, ale nemohu se přidat k některým oslavným příspěvkům na tuto hrůzu v centru Ostravy.

  Thumb up  Thumb down
 22. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš m.: mno.. jako nejpozitivnejsi hodnoceni vidim „nebude to tak bit do oci“, tze s tim videnim nevim nevim. zadna oslava se tu nekona :))

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.