Novostavba víceúčelového komplexu Orio

Betonování skeletu dosáhlo vrcholu a na zahradě už je připraven materiál k vyzdívání.

Související články


Komentáře

 1. Jenaer Junge :

  Ostravu Jih už nic nespasí, nic od této stavby vůbec nic.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 2. thvari :

  Jenaer Junge: Ostrava Jih je normální české sídliště, kde bydlí masa lidí a o které se téměř nestará ani obvod, ani jeho obyvatelé, jako by je zajímal jen jejich byt s jádrem. obvod i město by tam měli investovat. opravit Špalíček, opravit veřejné plochy, opravit takové ty hnusné staré obchodní minicentra jako to u zastávky Hrabůvka kostel vpravo po směru na Dubinu za prvním panelákem. nechat vyrůst nové restaurace, nové stavby. starat se o školy, nedělat nesmysly. ale to chci asi moc. sídliště jakoby byla ponechána vlastnímu (ne)osudu :-(

  Thumb up 7 Thumb down 1
 3. Regi :

  Jak může městský obvod opravit například Špalíček, když je soukromý ?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  A Savarin taky.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. kdojekdo :

  To je skoro komunistický pohled a přístup. Vy podnikatelé, sežeňte si prachy, opravte si svoje domy, zastavte proluky, a když se dostanete do finančních problémů, pošleme na vás soukromé exekutory a státní soudce.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 6. Balde :

  thvari: to by se musela vypsat architektonická soutěž do které se zadá revizalice velké oblasti třeba Dubiny, Hrabůvky se vším všudy, parking, chodníky, lampy, lavičky, zelené plochy, dětská hřiště, atd.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Jiřinka :

  Celá slavná rada Ostravy Jih, kterou se baví celá republika, jako třeba „sekání trávy“, není schopná ani opravit chodníky. Třeba za Venuší podél hokejky v Hrabůvce.. Tihle floutci kdyby měli rozhodovat něco většího tak to je na dvacet let dopředu. Kdo nic neumí, dělá politiku, hlavně na obvodě Jih….

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. aggu :

  Připomenutí pro zasmání. Urbanistická studie centra Hrabůvky z roku 2004!
  http://atelier-simona.cz/en/portfolio/?pid=48
  Sociálně-demokratický přístup k městu. Zachovat status quo sídliště. Ať máme koho sociálně-demokraticky zajišťovat.

  Teorie rozbitého okna jako politický program
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_rozbitého_okna

  Výsledek: reklamní smog, rozbité chodníky, rozbité cesty, divoká zeleň, fasády městských domů polepené barevným polystyrenem. Ohňostroj a Miss Babča.
  A stotisícový elektorát, který dodneška nechápe, že si z nich 20 let někdo dělá srandu. Jednou pitomec, jednou japonec.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 9. Regi :

  Papír toho snese hodně.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.