Nové parkoviště Nové radnice

Dokončené parkoviště za jižní částí Nové radnice. Zbývá dodělat jen pár úprav zelených ploch a může být otevřeno. Celé parkoviště je koncipováno tak aby bylo zachováno maximum původní zeleně. Je zde namontováno i 8 nových kamer.

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Díval jsem se na to když jsem šel zaplatit „pronájem parkovací karty“ tzv. eRko a říkal jsem si kolik toho ze mě budou muset ještě vytáhnout aby si mohli takhle zpříjemňovat život. Vypadá to dobře ale jsem zvědav jaký bude poměr mezi normálními návštěvníky úřadů a úředníků s nafasovanou parkovací kartou. Podle těch bezobslužných závor tipuju tak 1:9 ve prospěch zaměstnanců aj. VIP. Ten drahý dvoupodlažní špás před radnicí očividně nestačí… :-)

  Thumb up  Thumb down
 2. Balde :

  spis bych rekl ze urednici budou parkovat tady a podzemku nechaji plne pro lidi prijizdejici do centra

  Thumb up  Thumb down
 3. kamerové systémy :

  Pěkné, snad jim i ty kamery budou k něčemu a obouchané auta se aspoň nebudou muset zdlouhave řešit.

  Thumb up  Thumb down
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  ja treba nechapu, ze lidem prochazi se postavit na chodniku vedle zastavky tam, videl jsem to nejednou. takove bych okamzite odtahoval

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.