Nová Karolina Park – foto z výstavby

Fotky z výstavby budovy Nová Karolina Park a prací na náměstí před „Trojhalím“.

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Je to už překlenuté ty dvě části budovy na straně u Ostravice, nebo furt ne?

  Thumb up  Thumb down
 2. Kostelník :

  ze by panove zapomneli jedno patro?

  Thumb up  Thumb down
 3. Evžen :

  Kostelnik: Patro rozhodně nezapomněli – podle vizualizace jich má být 6, a 6 jich opravdu je, počítám-li správně :)
  Docela mě ale překvapuje, že se až nyní (konečně) začíná s dokončováním náměstí – měsíc po otevření OC – docela zábavné! :-D

  Thumb up  Thumb down
 4. Kostelník :

  Evžen: no ja spis narazel na to, ze jaksi chybi to preklenuti „brany“ viz http://www.msstavby.cz/nova-karolina-park-2-17-06-2011/ a prvni co me napadlo, ze to ma byt az v dalsim patre :-)

  Thumb up  Thumb down
 5. Circle :

  Podle meho nazoru ten projekt proste zase opet osekali…to propojeni obou casti v poslednim patre je asi dost financne nakladne, tak tam proste nebude:-(, jelikoz uz jsou vsechny jeraby demontovany a tim padem cely betonovy skelet je uz asi hotov….

  Thumb up  Thumb down
 6. Evžen :

  Překlenutí bude. Mají to přímo na prospektu, na který se snaží nalákat nájemníky, takže podle takhle lhát nebudou…:) Otázkou je, kdy se s ním začne, a jak bude probíhat konstrukce …je jisté, že ne pomocí klasických jeřábů. Ale nějak podle mě proběhne. Kdyby to nechali takhle, byla by to největší ostuda celé Karoliny (podle mě větší, než ta lávka!).

  Thumb up  Thumb down
 7. PetrP :

  bude to tam, stačí se detailně podívat na ukončení stran v tom posledním patře… jsou tam takové „zuby“ … hlavně nepanikařit ;)

  Thumb up  Thumb down
 8. Petr J. :

  Před pár dny jsem jel po silnici za trojhalím a žádnou činnost jsem vevnitř nezaznamenal? Vymlácená okna a uvnitř úplně prázdno. Bude se s trojhalím něco dít nebo bude náměstí vévodit tak jak je?

  Thumb up  Thumb down
 9. Headfox :

  Překlenutí bude, jak říká PetrP, jsou tam zarážky kde se to ukotví a přestavba trojhalí by měla, myslím, začít na podzim…

  Thumb up  Thumb down
 10. Kostelník :

  ok, dík všem za info a „uklidnění“ :-)

  Thumb up  Thumb down
 11. Balde :

  NO musim rict ze ta fasada se mi moc libi, když to porovnam s Tieto nebe a dudy az to bude cele zasklene tak to bude vypadat skvěle. Jo a nevite jestli nekde bylo publikovano kdy by meli pokracovat dalsí etapy bytů a kancelářské budovy ???

  Thumb up  Thumb down
 12. Jiřík :

  Nová Karolína kanceláře ! Nadchod nahoře bude. Kdo je všímavý a šel okolo tak viděl jak jsou pouze v nejvrchnějším patře skosené hrany střechy a jednoho patra zrovna na toto propojení. U ostatních pater tohle není. A společnost by šla i sama proti sobě protože by musela změnit výměru kanceláří a myslím si že o kanceláře v průchodech bude největší zájem.

  Thumb up  Thumb down
 13. rasta :

  tak nebuďte jako navedení, už se to tady omílalo několkrát. Normální ocelová konstrukce, která oba bloky propojí. Tu tam osadí lecjaký výkonější mobilní jeřáb na připravené patky v betonovém skeletu.

  Thumb up  Thumb down
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Petr J.: Stačí pár kliknutí a zjistit si to… http://www.msstavby.cz/penize-pro-trojhali-z-eu-21-03-2012/

  Thumb up  Thumb down
 15. marian :

  začali pokládat traverzy na přemostění těch dvou budov v posledním patře

  Thumb up  Thumb down
 16. Balde :

  marian: a kde je foto :D

  Thumb up  Thumb down
 17. marian :

  foto by bylo dobré, aspoň bych si ze včerejška něco vybavil ;-)

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.