Möbelix Opava

Připravovaný stavební záměr „Dům nábytku Opava“ zahrnuje výstavbu nové prodejny a skladu nábytku a parkoviště pro návštěvníky na východním území města, v území, které je podle územního plánu řazeno k plochám občanské vybavenosti a které je vymezeno řekami Opavou, Moravicí, silnicí I/11 a železniční tratí Opava – Kravaře. Spolu s OC Globus bude tvořit rozsáhlé nákupní centrum. 

Kapacita parkoviště bude 107 parkovacích míst. Dalších 50 parkovacích míst bude využíváno na současném naddimenzovaném parkovišti OC Globus. Stavba se skládá z dvoupodlažní části pro vystavení a prodej zboží, pro administrativní a sociální zázemí dle požadavků prodejny, druhá část objektu slouží ke skladování.

Zdroj: EIA

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Jirka :

  Ach jo, zase další prodejna s šuntovním zbožím :-/

  Thumb up  Thumb down
 2. Jiřík :

  Jirka : Aspon tolik Opaváků nebude muset jezdit za prací do Ostravy :-D

  Thumb up  Thumb down
 3. Nimrod :

  Souhlas, Mobelix je naprosto strašný, ta žlutá kostka na Dubině sice není zas tak hrozná, ale to co někdy prodávají uvnitř, to je fakt síla

  Thumb up  Thumb down
 4. Tomas T. :

  Ano ano…. naprosto zbytecny obchod. Nabidka mizerna, kvalita jeste horsi….

  Thumb up  Thumb down
 5. aldik :

  Kdyby byl Mobelix (a nejspíš i jeho předchůdce) tak špatný, tak proč teda na Dubině vydržel už tak dlouho? Zase se diskuze neshodují s realitou :D ;-)

  Thumb up  Thumb down
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  aldik: to je retezec vice znacek a tezko rict ktera vylozene vydelava, urcite je cilem urvat co se da konkurenci. co se tyce kvality, tak z toho spektra daneho provozovatele je mobelix ta nejspodnejsi kategorie.. viz clanek v E15 http://goo.gl/y53hL

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.