Loděnice na Ostravici – postup prací

Fotky z výstavby přístaviště a samotné budovy vodáckého klubu. Stavba budovy postupuje velmi rychle, nedávno tam ještě nebylo nic a teď už se staví patro.

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Super!

  Thumb up  Thumb down
 2. Michal :

  Jeden z nejzbytečnějších projektů posledních let. Co bude příště? Kulturní dům pro šachisty? Věž pro bungee jumping? Co na tom, že se zatím rozpadnou Textilia, hotel Palace nebo jatka.

  Thumb up  Thumb down
 3. Balde :

  Michal: ani jedna z buov kterou jste vyjmenoval neni v majetku města, takže s tím město težko něco udělá, samozřejmě druhou věcí je, že došlo k prodeji majitelum kteří ,jak jde vidět, stoji za prd. a zbytečná stavba ??? nevím kolik let, ostravští vodáci volaji po splavnění Ostravice, jak jsme se dozvěděl je to jedna z mala „divokych“ řek v česku, a rozhodně to přivede nové turisty do centra kam asi vodaci pujdou když přijedou k loděnici ???

  Thumb up  Thumb down
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Třeba pro vás je vodácký přístav zbytečný. Pro jiné je přínosem a zbytečný je pro ně jen váš názor. Jak psal Balde, jiný investor. Loděnice je velmi důležité zázemí pro vodáky.

  Mimochodem, za první republiky se Hrušově nacházel jeden z nejlepších vodáckých / veslařských spolků v republice.

  Thumb up  Thumb down
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: no jestli se vylodi v hrusove, tak pocitam tak max do kostela :o)

  Thumb up  Thumb down
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „OBRAZEM: Ostravice se otáčí k městu čelem“ na denik.cz: http://goo.gl/Q7QEY

  Thumb up  Thumb down
 7. Nimrod :

  Michal: A proč ne? Když si ti šachisté takový projekt připraví a seženou na něj finance, tak proč ne. Campanula za to bojovala 8 let! Taky nejsem vodák, ale jakékoliv zázemí pro volnočasové aktivity je lepší než sedět na zadku, žrát popcorn a brát perník!

  Thumb up  Thumb down
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: no pockej, jeste muze clovek vyhazovat veci do vzduchu, tos vynechal :))

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.