Komentáře k Vizi za Slezanku

K nové podobě území po bývalém obchodím domu Slezanka v centru Opavu se mohla vyjádřit široká veřejnost přes komentář zaslaný městu.

Opava všechny komentáře zveřejnila v jednotném PDF na svých stránkách. Nejlépe záměr vystihuje komentář Spolku Za Opavu.

Vizualizace:

zdroj: opava-city.cz

Související články


Komentáře

  1. aldar :

    Toto řešení vypadá smysluplně a pokud by se to povedlo, bylo by to moc fajn. Jen doufám, že se najdou investoři. O něco podobného se snažila před lety Ostrava na ulici Pivovarské (u staré radnice), ale zájem investorů byl v podstatě nulový. Držím Opavě palce!

    Thumb up 5 Thumb down 0
  2. Tomm :

    Správný přístup k řešenému problému, příjemné jsou i v drtivé většině pozitivní zpětné vazby. Nezbývá doufat, že projekt nezamrzne a nehodí se do šuplíku ale bude se dále rozvíjet. Vyřeší se vzhled jednotlivých domů ( jestli fasadismus nebo moderní architektura ( ať tak, či tak, doufejme v kvalitní a reprezentativní materiály). Myslím že je třeba ocenit, že rozdílné představy na jedné straně s parkem a na druhé s plným zastavěním v předválečné hmotě byly vhodně skloubeny, a doplněny o multifunkční tržnici. Sám jsem byl v první chvíli trochu nemile překvapen, ale po diskuzi s autory jsem jim musel dát za pravdu a toto řešení považuji za velmi kvalitní. Nyní se zbývá jen modlit za osvícenost místních volených zástupců.

    Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.