Hotel Svinov – zahájení územního řízení

Zahájení územní řízení projektu novostavby pětipodlažního hotelu naproti nádraží Ostrava-Svinov.

Související články


Komentáře

 1. ridick777 :

  konecne zmizi ten bordel…. nevite nekdo kdy se ma zacit se stavbou navazujíci na svinovske mosty?

  Thumb up  Thumb down
 2. PetrP :

  Jestli myslíte tu obchodní galerii, tak je to zatím pozastaveno…

  Thumb up  Thumb down
 3. Jiřík :

  No paráda snad se tam vrátí legendární hostinec u Šimků, který je ted v provizoriu.

  Thumb up  Thumb down
 4. Summerboy :

  Perfektní! Už bylo na čase. Bál jsem se, že to tam bude navěky. Snad to postaví co nejdřív. Obchodní galerie by tam byla fajn, ale myslím se, že to je zatím hudba budoucnosti. Chtělo by to ale ten pozemek celý nějakým způsobem zkulturnit…

  Thumb up  Thumb down
 5. ridick777 :

  tak to je skoda… tak alespon srovnat buldozerem a zasit travnik, ti vietnamci tam jsou ostuda….

  Thumb up  Thumb down
 6. Nimrod :

  Prosím vás, jen žádného Šimka!!! Jinak nevím, zda ten hotel je dobrý nápad – jako u nádraží dobrá z hlediska blízkosti na vlak, ale když jedu pracovně někam, tak chci bydlet co nejblíže centra a místa dění…

  Thumb up  Thumb down
 7. aldik :

  Nimrod:

  Na chvilkové přespání (jednu, dvě noci) to je ok.. nemusíš nikam daleko jezdit a hned u nádraží máš hotel :-) Třeba když ti ujede poslední vlak a další jede až ráno, nikoho ve městě neznáš, a chceš to mít kousek na nádr.

  Thumb up  Thumb down
 8. Nimrod :

  aldik: no myslím, že v tom případě by byl vhodnější hostel, levnější ubytování právě pro takové případy. Nevím, co tam má být za řetězec či standard, uvidíme. Ale jako business hotel to podle mě asi nebude…

  Thumb up  Thumb down
 9. Summerboy :

  aldik: Jistěže to žádný řetězec nebude – je to malinkatý prostor, daleko od centra a uprostřed relativně ničeho. Místo dobré, ale opravdu na malý obyčejný hotýlek. Businessmani si z Mercuru z centra klidně zaplatí taxíka i ve tři ráno.

  Thumb up  Thumb down
 10. Jiřík :

  Nimrod : Ty musíš do všech rýpat :-D

  Thumb up  Thumb down
 11. Nimrod :

  Jiřík: A do koho jako rýpu pane Jiří? Jen tipuju a píšu svůj názor

  Thumb up  Thumb down
 12. vesos :

  Tak nám ten Svinov definitivně zbourali. Už tam zůstala jen budova Zemských drah. Ještě v 70 letech to bylo městčko se vším vybavením, dneska tam není lautr nic. Hnus, velebnosti.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.