Hobby centrum Opava

Informace k záměru výstavby Hobby centra v Opavě.

hobby centrum opava

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Meghan :

  Já když někde vidím plány na „Hobby centrum“, tak většinou čekám, že z toho bude Lidl, protože přesně tak to dopadlo v Krnově. Umístění ok, na opačném konci města než OBI, mezi výpadovkama na Krnov a Bruntál to může přilákat lidi právě z těch oblastí.

  Thumb up  Thumb down
 2. aldik :

  Meghan: No je fakt, že hobby sortiment má Lidl na prodejnách občas taky, takže by zase tak moc nelhali :-D Ale snad to bude opravdu hobby market, ten je v Opě v podstatě jen jeden (OBI) a pak součást Globusu (Baumarkt), za to hypermarketů a diskontů už mají snad dost.
  Ale to plánované parkoviště se mi zdá nějaké malé.. 34 míst.

  Thumb up  Thumb down
 3. Meghan :

  aldik: Taky mi to přijde nějak málo, takže to bude buď nějaká speciálka, nebo budou využívat parkoviště coopu.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.