Bytová výstavba Opavská – foto z výstavby

Terén je upravován pro stavbu podzemních podlaží a probíhají první vrty základů při kterých se zjišťuje kvalita podkladu.

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  snad to bude podobné té vizualizaci

  Thumb up  Thumb down
 2. Houbelec :

  Soudě dle podobné vypadajících projektů, nakonec to bude nejvíce připomínat pastelové plastové kostky.

  Thumb up  Thumb down
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Houbelec: ktere „podobne vypadajici“ projekty pripominaji pastelove plastove kostky?

  Thumb up  Thumb down
 4. Houbelec :

  Hynek [msstavby.cz]: Abych nezašel příliš daleko, například ta černá věc hned naproti, nebo tři domy u soudu.

  Thumb up  Thumb down
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Houbelec: to prave nechapu, v cem zrovna ta je „podobne vypadajici“ (ze neni pastelova se mi mozna ani nechce resit :)

  u soudu ok. uvidime, ten projekt/vizual je nejmin 4 roky stary, popis sice souhlasi, ale nejake odchylky mozna budou..

  Thumb up  Thumb down
 6. mm :

  Houbelec: No, zrovna ta kostka naproti je velice povedená a do onoho místa velice dobře zapadá.

  Thumb up  Thumb down
 7. Martin :

  Docela by mne zajímalo, co tam nakonec vyroste. Po té zelené kostce posilovny (nebo co to je) se opravdu začínám bát… Dříve býval z venkovního bazénu krásný výhled na Třebovice (býval by ještě hezčí díky nynějšímu parčíku)… pak ale někdo přišel se zelenou kostkou, kvůli níž se teď návštěvníci bazénu mohou „kochat“ holou zelenou stěnou… :-( Projektant kostky evidentně nechodí na bazén a nemusí se pak na své dílko dívat…

  Thumb up  Thumb down
 8. Martin :

  Kdekdo nadává na stavby z dob komunismu, ale dnes můžeme smeknout před návrhem pana architekta Antonina Buchty, autora bazénu. Zvládl postavit bazén s lázněmi a posilovnou tak, že celý areál dnes působí docela harmonicky a funguje…ne už stavby, které bývají k tomuto areálu přifařeny dnes.

  Thumb up  Thumb down
 9. Marian65 :

  A další hnus se staví v Ostravě. Chce se mi zvracet.

  Thumb up  Thumb down
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Marian65: diky za info.

  Thumb up  Thumb down
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Houbelec: Ta tvoje věda objevila už i věštění? Nebo jak vysvětlíš tohle “ nakonec to bude nejvíce připomínat pastelové plastové kostky“. A zrovna Concepthouse a bytové domy u soudu jsou stavby povedené.

  Jako pastelové kostky vypadají zateplené paneláky na fotkách apod.

  Thumb up  Thumb down
 12. Houbelec :

  martin [msstavby.cz]: Jestli jste to ještě nepochopil, mně vaše snaha předkládat subjektivní dojmy jako objektivní pravdu nezajímá. A dále zřejmě nechápete význam slova „soudě“. Je to ustrnulý přechodník od slovesa „soudit“, což v civilizovaném světě může uvozovat vlastní názor. Potřebujete taky vysvětlit, co je to vlastní názor? Podle mě ano.

  Thumb up  Thumb down
 13. acdlcia [msstavby.cz] :

  Houbelec: A už je to tu zas! A přitom když jsem posledně poukazoval na to že se tu řeší kdo nezná pravidla českého pravopisu… tak jsem byl málem ukamenován. Ještě tu chybí to kdo je větší blbec, ale komentář v tomto duchu čekám hned v případné reakci na to co píšu.

  Thumb up  Thumb down
 14. Martin [msstavby.cz] :

  Houbelec: No subjektivní jsi byl ale ty. Dával jsi na jevo své nepodložené názory, co na místě vyroste.

  Myslíš, že já potřebuji vysvětlit vlastní názor? Teď by mi stačilo překopírovat jednu mou odpověď na jeden tvůj výplod. Ale stejně jsi vtipný. Mne urážíš, ale přitom obdivuješ mou práci a snahu. Proč bys jinak byl na tomhle webu denně žejo.
  Ale buď v klidu. Já jsem nad věcí a tvoje výplody zatím toleruju. Ať máš aspoň kde na internetu ventilovat své myšlenky, když není s kým v reálu. :)

  Thumb up  Thumb down
 15. Houbelec :

  martin [msstavby.cz]: Já jsem subjektivní názor narozdíl od vás správně uvodil. Vy své názory prezentujete jako dogma.
  Vaši „práci“ skutečně neobdivuju. Nebo si snad myslíte, že když jdu na WC, automaticky to znamená, že obdivuju designéra záchodové mísy? Já ne, na záchod chodím za určitým účelem. Stejně tak na tento web. V tomto případě to ale není vyměšování, ani vaše názory, ale ne příliš podstatné informace.
  Možná se budete divit, ale existují i lidé, kteří nejsou jako vy. Oni přemýšlejí. Já takových znám osobně desítky, a můžu s nimi racionálně diskutovat na naprosto libovolné téma bez toho, aby kdokoliv předpokládal věci, které neví (vaše specialita).

  Thumb up  Thumb down
 16. Summerboy :

  Houbelec: Máte to zapotřebí furt se do někoho navážet? Mluvte prosím k věc, nezabývejte se pi**vinami a nehodnoťte přechodníky jiných uživatelů.
  K věci: nevěděl jsem, že tam má být 40 (!) bytů, to bude opravdu velké! Ale moc tomu fandím, snad to bude opravdu naplňovat očekávání (alespoť ta má) z vizualizací.

  Thumb up  Thumb down
 17. Martin [msstavby.cz] :

  Houbelec: Urovnej si to napřed v hlavě, jo?
  Víš, pokud potřebuješ na wc a jdeš na wc, tak tam prostě musíš jít. Teda pokud jsi normální člověk… Jenže ty na tenhle web jít nemusíš. Ale přesto chodíš.

  Já jsem rád, že existují jiní lidé než já. Kdyby ne, nebyl bych jediný v Ostravě, kdo má web o stavbách tím pádem bych nebyl tak známý, neměl se tak fajn a neměl tolik kontaktů, a tak že jo. A znova se ptám. Já nepřemýšlím? Navíc, neptal jsem se kolik jich znáš.

  Jo, předkládám věci, o kterých nic nevím. Je tedy dost možné, že hodně věci, ne-li všechny, na webu apod. jsou nepravdivé. Klidně si s nimi diskutuj na libovolné téma, ale tady se tématu ( náplň článků apod. ) drž!

  Thumb up  Thumb down
 18. Houbelec :

  Summerboy: Jestli jste si nevšíml, nejsem to já, kdo tyhle debaty začíná. Začínají je administrátoři předpojatými reakcemi na moje příspěvky.
  martin [msstavby.cz]: Ale, chlapec je nějak sebestředný.

  Thumb up  Thumb down
 19. Tomas T. :

  Houbelec: Napsat takovy komentar ze na nej zkratka admin musi rekagovat neni zadne umeni, to umi kazdy. A pak to zaobalit tak ze to ja ne to oni…. bezte do politiky, evidentne na to mate vlohy.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.