Apartmány Pod Pradědem

V obci Václavov u Bruntálu rostou nové domy s apartmánovým bydlením.

zdroj: sreality.cz
Přesné umístění projektu není uvedeno…

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Doufám, že tyhle domy rostou bez jediné koruny dotací.
  Na rozdíl od blízkého areálu Čerťák a Avalanche. Pro připomenutí – třeba nesmyslná 4sedadlová lanovka na nesvažitém svahu v nízké nadmořské výšce s minimem přirozeného sněhu v zimě. Vlek prý už 2 sezóny nebyl v provozu.
  http://www.skiarealcertak.cz/cs/fotogalerie
  http://www.apartmany-avalanche.cz/galerie

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. thvari :

  Pavel:

  Když rodiče dají mladému člověku sto tisíc, aby s nimi naložil ve svůj prospěch, a on je hloupě prošustruje, čí je to vina? Těch peněz těžko. Dotace nemůžou za to, že jedni Češi kradou jako straky a jiní jsou neschopní racionálně uvážit, co je nebo není dobré postavit.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 3. Pavel :

  thvari: Právě na ty rodiče moje poznámka mířila. Jenže těmi rodiči (zdrojem jejich peněz) jsme my všichni, někteří víc, někteří míň. Zatímco polské dítě masivně pozvedlo silniční a dálniční síť, to české si užívá pochybných radovánek. Všechna ta děcka pak mají jedno společné – nevděk. Obdivuju německého rodiče, že má s náma tu trpělivost a dávno nás z hnízda nevyhnal.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.